Svou dovolenou na Valašsku si vyhledejte a rezervujte na ubytování Beskydy nebo v jižních Čechách na ubytování Lipno.
Romantický víkend si vyžaduje podmanivý parfém - doporučujeme online parfumerii Parfums.cz. Hydromasáže Vánoční dárky Romantický předvánoční víkend v Krušných horách Seznámení Romantika ve dvou

Naše luxusní vířivky s technologií JetPak mají o 90% méně potrubí než konkurence a také tu nejmenší spotřebu.

Rádi Vám poradíme v poradne - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Hledáte online kosmetiku? Vyzkoušejte Avon katalog.

Blahodárné hydromasáže: Nejen relaxace

Blahodárné hydromasáže: Nejen relaxace

V posledních letech se výrazně prosazuje wellness jako zdravý životní styl věnující se péči o tělo i mysl. Vznikají různé procedury, které najdete v nabídce wellness center. Oblíbené a snadno dostupné jsou hydromasáže.

Co je hydromasáž?

Hydromasáž je procedura, v rámci které na jedince působí mechanickou silou voda, a to ve vířivé vaně či prostřednictvím sprchovací masážního boxu mající hydromasážní trysky - vířivé, perličkové či kombinované.

Vířivé trysky mají masážní účinky působící na jednotlivé části těla dle nastavení trysek. Díky nim dochází k prokrvení svalů a tkání. Perličkové trysky podporují činnost lymfatické soustavy a navozují příjemnou relaxaci. Kombinovaná hydromasáž vede zároveň k masáži i relaxaci. Umožní vám si tuto proceduru maximálně vychutnat.Co nám přináší hydromasáž

Hydromasáž má celkově na lidský organismus blahodárné účinky. Jejím působením se uvolníte a odplavíte napětí a stres. Pravidelné hydromasáže pak vedou k větší psychické pohodě, odbourání nespavosti i jiných psychických obtíží.

Jak jsme si však výše uvedli, účinky hydromasáže se netýkají jen psychického zdraví. Díky intenzivní masáži svalů se uvolňují a rychleji se zregenerují, což nejvíce oceníte sportovci po fyzické aktivitě. Doporučuje se i lidem mající problémy s chronickými bolestmi zad, ale i klouby.

Hydromasáž rovněž podporuje krevní oběh, činnost srdce, látkovou výměnu a vede k prokrvení kůže, čím ji čistí, zvyšuje její kvalitu a zmírňuje celulitidu.

Hydromasáž v pohodlí vašeho domova

Účinky hydromasáže si můžete dopřávat téměř v jakémkoliv wellness centru. Jde o základní proceduru nabízenou zpravidla prostřednictvím vířivé vany. Pokud si však chcete hydromasáž užívat pravidelně, kdykoliv na ní budete mít chuť, pořiďte si masážní vanu či masážní sprchový box. Vyrábí se v různém provedení a ceny některých modelů jsou příznivé.

Doporučujeme se podívat na nabídku hydromasážní van na levna-koupelna.cz.