Svou dovolenou na Valašsku si vyhledejte a rezervujte na ubytování Beskydy nebo v jižních Čechách na ubytování Lipno.
Romantický víkend si vyžaduje podmanivý parfém - doporučujeme online parfumerii Parfums.cz. Hydromasáže Vánoční dárky Romantický předvánoční víkend v Krušných horách Seznámení Romantika ve dvou

Naše luxusní vířivky s technologií JetPak mají o 90% méně potrubí než konkurence a také tu nejmenší spotřebu.

Rádi Vám poradíme v poradne - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Hledáte online kosmetiku? Vyzkoušejte Avon katalog.

Hydromasážní vanay

Relaxujte v hydromasážní vaně

Lidé se v posledních letech více zaměřují na péči o tělo i mysl. Díky tomu jsou oblíbené rozmanité wellness procedury, mezi které patří relaxace v hydromasážní vaně. Tento způsob odreagování je oblíbený, a proto si hydromasážní vany pořizují mnozí i domů.

Hydromasážní vany

Hydromasážní vany se vyrábí v různých velikostech a díky tomu je můžete mít téměř v každé koupelně. Liší se však nejen velikostí, ale také celkovou konstrukcí. Rozdílný je masážní systém. Vytváří perličkovou koupel vznikající vháněním předehřátého vzduchu, či hydromasáž, jenž vás bude masírovat proudem vody. Hydromasážní vany mohou mít různý počet trysek. Samozřejmě platí, že čím víc trysek, tím kvalitnější masáž.

Abyste si účinky hydromasážní vany vychutnali co nejlépe, je často součástí hydromasážních van chromoterapie, tedy doplnění různými barvami, které mají příznivý vliv na lidskou psychiku. Většina hydromasážní van s chromoterapií v sobě obsahuje čtyři základní barvy (modrou, zelenou, žlutou, červenou), které se mění, kombinují a prolínají. I to bude příznivě působit na vaše zklidnění a uvolnění.


Hydromasážní vana: Nejen odpočinek

V hydromasážní vaně dochází k hloubkovému prohřátí organismus, což je přínosné. Dlouhodobé prohřívání posiluje imunitu člověka
Hydromasáž vede k intenzivnímu prokrvení tkání orgánů. Díky prokrvení pokožky bude pružnější a celkově bude lépe vypadat. Jde i o vhodnou prevenci celulitidy.
Masáží se rovněž uvolní svaly a klouby. To ocení lidé, kteří mají ztuhlé svaly či potíže s klouby. Pomáhá při artitidě či revmatických potížích.
Velkým přínosem je hydromasáž i pro sportovce. Přispěje k regeneraci organismu po výkonu.
Lépe se prokrvují také orgány. Příznivý vliv to má na cévy, srce a celkově krevní oběh, ale také na dýchací systém.
Hydromasážní vany jsou pomocníkem i při rekonvalescenci poúrazových či pooperačních stavů.

Náš tip: hydromasážní vana od levna-koupelna.cz

Víkend pro dva v pivovaru
Cena: 4 920 Kč
|
Trvání: 3 dny    
Lokalita: Plzeňsko
Romantická noc pro dva
Cena: 3 840 Kč
|
Trvání: 1 noc
Lokalita: Náchod