Romantický víkend si vyžaduje podmanivý parfém - doporučujeme online parfumerii Parfums.cz. Hydromasáže Vánoční dárky Romantický předvánoční víkend v Krušných horách Seznámení Romantika ve dvou

Naše dluxusní vířivky s technologií JetPak mají o 90% méně potrubí než konkurence a také tu nejmenší spotřebu.

Rádi Vám poradíme v poradne - online. Poradí i Bezvarady.eu. Hurá do Beskyd!

Relaxační pobyt

Dopřejte si odpočinek od Vašeho všedního života v překrásném prostředí historické části Tábora. Za kouzelné vůně čokolády se zbavíte přebytečného stresu a naberete nové síly. Nejlepší je, že si nemusíte odpočinku dopřávat sami. Vezměte s sebou svojí přítelkyni nebo přítele a čeká na vás pravá čokoládová relaxace pro dva.

Není to ale pouze přítomnost blízké osoby a čokoládová masáž, kterých si budete užívat. V hotelu, kde budete ubytováni, je ještě spousta možností, jak kvalitně trávit volný čas. Jednou z nich je například garantovaný volný vstup do hotelové wellness zóny s vířivkou a velkým bazénem po celý průběh vašeho pobytu. Zde si užijete také spoustu relaxace a zábavy.

Dvojlůžkový hotelový pokoj (typ junior suite), kde budete přespávat, je luxusně zařízený, což zahrnuje jak koupelnu s vanou a WC, tak i minibar, telefon, přípojku na internet a satelitní televizi. Než ale ulehnete do měkké postele, dopřejete si romantickou tříchodovou večeři při svíčkách.

Snídaně se podává formou švédských stolů a budete při ní moci ochutnat místní speciality. Vezměte tedy svojí lásku a jeďte si užít romantický pobyt, na který budete dlouho a s láskou vzpomínat.

Zážitek Relaxační pobyt obsahuje:

  • Luxusní ubytování v dvojlůžkovém pokoji
  • Snídani formou švédských stolů
  • Tříchodovou večeři při svíčkách
  • Čokoládovou masáž
  • Neomezený vstup do hotelového bazénu a vířivky
Relaxační pobyt 1 Relaxační pobyt 2 Relaxační pobyt 3 Relaxační pobyt 4
Typ pobytu: Relaxační, Wellness
Lokalita: Jihočeský kraj
Délka pobytu: 2 dny
Počet osob: 2
Prodejce: Zlatarybka.cz
Cena s DPH: 3 998 Kč
Víkendový relaxační pobyt
Cena: 4 200 Kč
|
Trvání: 3 dny    
Lokalita: Žďár nad Sázavou
Harmonie a rituál
Cena: 3 990 Kč
|
Trvání: 3 dny
Lokalita: Zdíkov
Darujte užásný zážitek - Let balonem Benešov.