Svou dovolenou na Valašsku si vyhledejte a rezervujte na ubytování Beskydy nebo v jižních Čechách na ubytování Lipno.
Romantický víkend si vyžaduje podmanivý parfém - doporučujeme online parfumerii Parfums.cz. Hydromasáže Vánoční dárky Romantický předvánoční víkend v Krušných horách Seznámení Romantika ve dvou

Naše luxusní vířivky s technologií JetPak mají o 90% méně potrubí než konkurence a také tu nejmenší spotřebu.

Rádi Vám poradíme v poradne - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Hledáte online kosmetiku? Vyzkoušejte Avon katalog.

Vezměte svého miláčka na romantický Karlštejn

Jednou za čas je třeba udělat radost své drahé polovičce, aby věděla, jak moc si ji vážíte a máte ji rádi. A jak to udělat lépe a efektivněji nežli výletem do míst, které jsou romantické už jen podle názvu. Názorným příkladem je Karlštejn a celá tamní oblast. Karlštejnsko bylo mileneckými páry vždy velmi oblíbeno, neboť se jedná o region úžasné atmosféry, nádherné přírody a navíc nabízí mnoho aktivit, které lze s partnerem dělat.

Ubytování si lze zařídit za více než přijatelný peníz; navíc velice komfortní a hezké, na které bude váš miláček vzpomínat ještě velmi dlouho. Jakmile se ubytujete, můžete vyrazit do přírody, na výlet, nebo třeba vytáhnout kola a pořádně celý kraj projet skrz naskrz.

Jste-li dobrodružnější povahy, můžete si zkusit lézt na skály, sjet řeku Berounku nebo například paragliding. Kdyby vám tohle všechno bylo málo, je zde pak také možnost vyhlídky vrtulníkem. Ačkoli je toto místo tolik populární a „tradiční“, stále dokáže překvapit. Vyzkoušejte sami.

 
Víkend v Jeseníkách
Cena: 2 500 Kč
|
Trvání: 3 dny
Lokalita: Jeseníky, obec Karlovice
Wellness víkend pro dva
Cena: 5 040 Kč
|
Trvání: 3 dny
Lokalita: Plzeň