Svou dovolenou na Valašsku si vyhledejte a rezervujte na ubytování Beskydy nebo v jižních Čechách na ubytování Lipno.
Romantický víkend si vyžaduje podmanivý parfém - doporučujeme online parfumerii Parfums.cz. Hydromasáže Vánoční dárky Romantický předvánoční víkend v Krušných horách Seznámení Romantika ve dvou

Naše luxusní vířivky s technologií JetPak mají o 90% méně potrubí než konkurence a také tu nejmenší spotřebu.

Rádi Vám poradíme v poradne - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Hledáte online kosmetiku? Vyzkoušejte Avon katalog.

Luxusní hotel

Toužíte navštívit Prahu a nechat se okouzlit jejími překrásnými scenériemi a historickými památkami? Můžete. Vyrazte do našeho hlavního města se svojí přítelkyní nebo svým přítelem a dopřejte si luxus hotelu mezinárodní úrovně se všemi výhodami a romantické chvilky strávené se svým nejbližším.

Při příjezdu do hotelu Plaza Alta si dopřejete uvítací drink. Budete ubytováni ve dvojlůžkovém a přepychově vybaveném pokoji s plně zařízenou koupelnou, bezdrátovým připojením, župany, minibarem, klimatizací a možností přípravy čaje nebo kávy dle libosti. Při vstupu na tento pokoj na vás budou čekat dva dárky, a to kytice pro partnerku a také lahev prvotřídního sektu.

V hotelu budete moci plně využít fitness centrum, kam máte neomezený přístup. Dále dostanete jídelní voucher do hotelové restaurace s názvem 7Tacos v celkové hodnotě 750 Kč. Každé ráno jsou v hotelu podávány snídaně formou švédských stolů, které jsou plně různých specialit a dobrot.

Kdo by ale zůstával pouze v hotelu, když za jeho zdmi může zažít spoustu legrace. Obdržíte čtyři 24hodinové jízdenky na MHD. Nejbližší zastávka je vzdálená pouhých 50 metrů od hotelu a na Malou Stranu i Staré Město se dostanete za pouhých 12 minut.

V Praze je nespočet míst, kam se můžete podívat. Mezi ty nejvýznamnější a nejnavštěvovanější místa patří určitě Pražská Zoo, Pražský hrad, botanická zahrada, Stromovka nebo Mořský svět.

Zážitek Luxusní hotel obsahuje:

  • Luxusní ubytování pro dvě osoby
  • Kytice pro partnerku
  • Láhev sektu na pokoji
  • Voucher na 750 Kč do hotelové restaurace 7Tacos
  • Snídaně formou švédských stolů
  • Čtyři celodenní jízdenky
Luxusní hotel 1 Luxusní hotel 2 Luxusní hotel 3 Luxusní hotel 4
Typ pobytu: Relaxační
Lokalita: Praha
Délka pobytu: 3 dny
Počet osob: 2
Prodejce: Esennce.cz
Cena s DPH: 5 880 Kč
Vůně Orientu
Cena: 8 100 Kč
|
Trvání: 2 dny    
Lokalita: Karlovy Vary
Romantika na palubě
Cena: 7 890 Kč
|
Trvání: 2 dny
Lokalita: Praha
Nevíte jaký dárek darovat? Zkuste Let balonem Pardubice.